ویژگی خاص چراغ های پشتی در گوشی Nothing Phone 2

nothing phone 2

چراغ‌های پشتی Nothing Phone 2 برای اهداف مختلفی تعبیه شده‌اند. هماهنگ‌شدن با شمارش معکوس یکی از این ویژگی‌هاست که اکنون دردسترس برخی از کاربران قرار دارد.

به‌گزارش تک‌ناک، Nothing Phone 2 (Android smartphone by Nothing Technology Ltd.) گوشی هوشمند کم‌نظیری است که در پنل پشتی آن چراغ‌های جالب، اما نه‌چندان مفیدی تعبیه شده است. با ادامه‌ی آزمایش‌های اندروید 14، گوشی هوشمند Nothing Phone 2 امکان ادغام با تقویم گوگل را به رابط Glyph خود اضافه می‌کند.

چراغ‌های Glyph در پل پشت گوشی Nothing Phone 2 برای چندین هدف از‌جمله نمایش بصری زنگ‌های تماس و نمایش وضعیت شارژ استفاده می‌شوند. یکی از این چراغ‌ها کنترل اضافه‌ای دارد که می‌تواند با اوبر یا شمارش معکوس ارتباط برقرار کند و مقدار زمان باقی مانده را نمایش دهد.

در نسخه‌ی 2.5 رابط کاربری Nothing OS که در ماه گذشته به نسخه‌ی بتا رسید، Nothing قصد دارد تقویم گوگل را با نورپردازی Glyph گوشی Phone 2 ادغام کند.

ویژگی جدید با Open Beta 2 به‌روزرسانی جدید اعلام شد که به Nothing Phone 2 اجازه می‌دهد تا با نزدیک‌شدن به رویدادهای آینده، شمارش معکوس 5‌دقیقه‌ای روی چراغ پشتی را نشان دهد. هنوز اعلام نشده است که آیا کنترل‌های خاصی در این‌جا وجود دارد یا خیر؛ اما به نظر ابزار بسیار مفیدی است.

علاوه‌بر‌این، Glyph قابلیت‌های زمان‌بندی بیشتری برای شمارش معکوس اضافه می‌کند که می‌تواند از صفحه‌ی قفل Nothing Phone 2 شروع شود؛ در‌حالی‌که هر‌بار که از NFC استفاده می‌شود، انیمیشن جدیدی نیز فعال می‌شود که به‌نظر می‌رسد سرگرم‌کننده است.

به‌گفته‌ی Nothing، بتای جدید اندروید 14 آن Predictive Back gesture را برای تمام برنامه‌های خود پشتیبانی و امکان شخصی‌سازی بیشتر برای چند بار لمس کلید روشن وخاموش را فراهم می‌کند و تغییرات دیگری نیز به‌همراه دارد. فهرست کامل تغییرات را در وب‌سایت خودِ Nothing می‌توانید مشاهده کند. همچنین، نسخه‌ی Open Beta 2 برای دانلود در‌دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.