افشای تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا، گلکسی واچ ۷ و گلکسی بادز ۳

افشای تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا، گلکسی واچ ۷ و گلکسی بادز ۳

در فاصله‌ی کمتر از دو هفته باقی‌مانده تا زمان برگزاری رویداد گلکسی آنپکد 2024، تصاویر رسمی گلکسی واچ اولترا و گلکسی واچ ۷ و گلکسی بادز ۳ فاش شدند.

به‌گزارش تک‌ناک، افشاگر خوش‌نام، ایوان بلس (Evan Blass)، امروز تصاویری از ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ، یعنی گلکسی واچ اولترا و گلکسی واچ 7 و نیز ایربادزهای جدید این شرکت، یعنی گلکسی بادز 3 پرو و گلکسی بادز 3 را به‌اشتراک گذاشت. تصاویر جدید گلکسی واچ اولترا با رندرهای قبلی مطابقت دارد؛ اگرچه این تصاویر نشان می‌دهند که این ساعت هوشمند از کانکتور اختصاصی شبیه به اپل واچ بین بدنه‌ی ساعت و بندها استفاده خواهد کرد.

به‌نقل از ورج، صفحه‌نمایش نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ همچنان گرد است؛ اگرچه با قاب مربع‌گرد (squircle) احاطه شده است. همچنین، رنگ‌های نارنجی برجسته‌ی آن‌ها یادآور ساعت‌های هوشمند پرچم‌دار اپل هستند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد سامسونگ این بار تنوع رنگ بیشتری ارائه خواهد کرد. تصاویر منتشرشده رنگ‌های نقره‌ای و تیتانیومی و مشکی را نشان می‌دهند. نسخه‌ی استاندارد گلکسی واچ 7 نیز بیشتر با طراحی همیشگی سامسونگ مطابقت دارد.

سامسونگ

ایوان بلس تصاویری از گلکسی بادز 3 و گلکسی بادز 3 پرو را نیز به‌اشتراک گذاشته است که هر دو به‌سمت طراحی ساقه‌دار حرکت می‌کنند. از‌لحاظ ظاهری، ایربادزهای گلکسی بادز 3 زاویه‌دارتر از ایرپادز اپل هستند؛ اما حس کلی آن‌ها، به‌ویژه برای مدل سفید براق گلکسی بادز  3، بسیار مشابه است.

 

سامسونگ

گلکسی بادز ۳ پرو با رنگ خاکستری تیره و درپوش کیس شفاف کمی بیشتر خودنمایی می‌کنند؛ اما آن‌ها هم طراحی ظریف‌تر داخل گوش را کنار گذاشته و به‌سمت طراحی ساقه‌دار رفته‌اند.

باید منتظر بمانیم تا سامسونگ مزایای این تغییر طراحی را توضیح دهد. این تغییر می‌تواند به بهبود تماس‌های صوتی و تعامل با دستیار هوش مصنوعی کمک کند؛ زیرا میکروفون کمی نزدیک‌تر به دهان کاربران قرار می‌گیرد.

انتظار می‌رود ۱۰ جولای سامسونگ در رویداد آنپکد که در پاریس برگزار خواهد شد، گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد 6 و گلکسی زد فلیپ 6 و نیز گلکسی رینگ را نیز رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram