نسخه ریمستر The Last of Us Part II ژانویه معرفی می‌شود

The Last of Us Part II Remastered

سونی اعلام کرده است که نسخه‌ی ریمستر The Last of Us Part II را با حالت‌ها و امکانات جدید در ژانویه‌ی۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

به‌گزارش تک‌ناک، سونی و ناتی داگ (Naughty Dog) شایعه‌‌ی توسعه‌ی نسخه‌ی ریمستر The Last of Us Part II را تأیید کرده‌اند. سه سال پس از انتشار این عنوان روی PS4، این نسخه‌ی جدید برای PS5، به‌همراه حالت‌های جدیدی مانند بقا به سبک Rogue-Like و نواختن گیتار در حالت آزاد، جلوه‌های بصری ارتقا‌یافته و توضیحات توسعه‌دهندگان را به‌ارمغان خواهد آورد.

نئووین می‌نویسد که داستان نسخه‌ی ریمستر  The Last of Us Part II بدون تغییر باقی خواهد ماند؛ اما ناتی داگ گرافیک و گزینه‌های دسترسی را برای بازیکنان PS5 ارتقا داده است. این شامل خروجی 4K در حالت 1440p و Fidelity ارتقا‌یافته به 4K در حالت عملکرد، گزینه‌ی فریم‌ریت باز و قفل‌نشده برای تلویزیون‌هایی که از VRR پشتیبانی می‌کنند، افزایش وضوح تکسچر، افزایش جزئیات فاصله سطح‌، بهبود کیفیت سایه، نرخ نمونه‌برداری انیمیشن و… است.

درباره‌ی حالت‌های جدید، حالت No Return حالت بقا Rogue-Like است که تجربه‌ای متمرکز‌شده بر نبردها را ارائه می‌دهد و دشمنان تصادفی و شخصیت‌های بازکردنی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد را در‌بر می‌گیرد. در‌عین‌حال، حالت Guitar Free Play این بازی محبوب را به تجربه‌ای جداگانه تبدیل می‌کند و از پدال‌های افکت و سازهای مختلف و حالت‌های متنوع درون بازی برای خلق احساسات مختلف بهره می‌برد.

ویدئو

سایر ویژگی‌های اصلی بازسازی عبارت‌اند از: مشاهده‌ی چندین سطح ناتمام (با توضیحات توسعه‌دهندگان) که از تجربه‌ی اصلی حذف شده‌اند و توضیحات کارگردان در تمام صحنه‌های کمپین که شامل صداهای کارگردان، نیل دراکمن، رهبر داستان، هالی گروس و بازیگران، تروی بیکر و آشلی جانسون و لورا بیلی.

۱۹ژانویه‌ی۲۰۲۴، نسخه‌ی ریمستر The Last of Us Part II به‌صورت انحصاری روی PS5 منتشر و پیش‌خرید آن از 5‌دسامبر۲۰۲۳ آغاز خواهد شد. هنوز قیمت این نسخه از بازی اعلام نشده است؛ اما سونی آن را برای کسانی که قبلاً نسخه‌ی دیجیتالی اصلی مخصوص PS4 خریده‌اند، با قیمت ۱۰ دلار ارائه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.