هوش مصنوعی به نرم افزارهای مایکروسافت می آید

مایکروسافت هوش مصنوعی CoPilot را به مجموعه نرم افزارهای سازمانی خود به منظور تولید ایمیل های بازاریابی و پشتیبانی از سیستم های چت می‌افزاید.

مایکروسافت هوش مصنوعی مولد اخیر را به مجموعه نرم افزار های سازمانی خود به منظور تولید ایمیل های بازاریابی و پشتیبانی از سیستم های چت می‌افزاید.

به گزارش تکناک، اگر ایمیل‌های فروشندگان یا پاسخ‌های نمایندگان پشتیبانی مشتری کمی نامفهوم یا نامربوط به نظر می‌رسند و یا کیفیت نوشتار آنها افزایش قابل توجهی داشته است، ممکن است به دلیل استفاده از هوش مصنوعی باشد. مایکروسافت معرفی ویژگی‌های هوش مصنوعی در Dynamics 365، مجموعه برنامه‌های سازمانی خود برای مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه‌ریزی منابع، را اعلام کرده است.

مایکروسافت مجموعه‌ این ویژگی‌ها را «CoPilot»(کمک خلبان) می‌نامد و آن را به عنوان راهی برای کمک به اهالی کسب و کار در ایجاد سریع‌تر ایده‌ها و محتوا، تکمیل کارهای وقت‌گیر، دریافت بینش و بررسی اقدامات بعدی مناسب‌تر می‌بیند. این قابلیت‌های هوش مصنوعی در نوشتن ایمیل‌های قابل تنظیم برای مشتریان، تولید خلاصه‌ خودکار از جلسات، پاسخ به چت‌ها و ایمیل‌های خدمات مشتری بر اساس مکالمه قبلی، کمک به بازاریابان بدون نیاز به نوشتن SQL برای کاوش در داده‌های خود به کار می‌آید.

مایکروسافت همچنین CoPilot را به عنوان راهی برای کمک به ایجاد ایده‌هایی برای ایمیل‌های بازاریابی ارائه می‌کند، یعنی به زودی تبلیغات مبتنی بر هوش مصنوعی را در صندوق ورودی ایمیل خود مشاهده خواهید کرد.

مایکروسافت با ارائه CoPilot حتی وعده قابلیت‌های بیشتری مانند ایجاد آسان «نمایندگان مجازی» برای پشتیبانی مشتری با استفاده از فناوری OpenAI برای جستجوی Bing و پایگاه‌های دانش داخلی آن برای ارائه پاسخ‌ها را می‌دهد.

مایکروسافت این مجموعه را مانند سایر ابزار هوش مصنوعی، به عنوان دستیار افراد، و نه جایگزین کارکنان مطرح می کند. ساتیا نادلا، مدیر عامل شرکت، در یک پست لینکدین، با انتشار اعلامیه‌ای گفت: این اقدام «گامی به سوی تحول همه فرآیند‌ها و عملکرد‌های تجاری با همکاری تعاملی و مبتنی بر هوش مصنوعی» است.

مایکروسافت فناوری هوش مصنوعی مولد را در سایر برنامه‌های مرتبط با کسب‌وکار خود نیز گنجانده است. اکنون، GitHub، ابزار محبوب کدنویسی، نیز دارای یک ویژگی CoPilot برای کمک در نوشتن کد است. همچنین، Teams از هوش مصنوعی برای موارد مختلف مانند جمع‌بندی جلسات استفاده می‌کند. این شرکت همچنین شروع به انتشار «مقالات مشارکتی» تولید شده توسط هوش مصنوعی در لینکدین کرده است.

فناوری مشابهی نیز ممکن است به نرم‌افزارهایی غیر سازمانی راه یابد. گزارش های موجود نشان دهنده برنامه‌ریزی مایکروسافت برای ادغام ChatGPT در برنامه هایی مانند Word، PowerPoint و Outlook است. کاربرد چشمگیر حال حاضر این فناوری احتمالاً استفاده آن در Bing، ربات چت و موتور جستجوی آن است و در حال حاضر برای افراد در لیست انتظار در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.