شمار کاربران همستر کامبت از ۱۵۰ میلیون نفر فراتر رفت

شمار کاربران همستر کامبت از ۱۵۰ میلیون نفر فراتر رفت

بازی تلگرامی همستر کامبت که این روزها خیل انبوهی از کاربران را با خود همراه کرده است، با برجای‌گذاشتن رکوردی تازه‌ موفق شد پذیرای بیش از ۱۵۰ میلیون نفر بازیکن آنلاین باشد.

به‌گزارش تک‌ناک، پس از درگرفتن موج خبری فراگیر درباره‌ی نات کوین، اکنون نوبت به همستر کامبت، دیگری بازی مبتنی‌بر پیام‌رسان تلگرام، رسیده است تا در سرخط رسانه‌ها قرار گیرد. به‌گواه آمار برگرفته از پایگاه فین‌بلد، بازی همستر کامبت اکنون بیش از ۱۵۰ میلیون نفر بازیکن را با خود همراه کرده است. پایگاه کاربری این بازی، تنها در یک هفته دست‌کم ۵۰ درصد رشد کرده است.

اگر تعداد کاربران پیام‌رسان تلگرام را حول‌وحوش یک‌میلیارد نفر در نظر بگیریم، اکنون از هر شش نفر کاربر تلگرام، یک نفر به جمع بازیکنان همستر کامبت پیوسته است.

افزایش دوباره شمار کاربران همستر کامبت

بازی Hamster Kombat به موجی تازه از بازی‌های آنلاین موسوم به «ضربه بزن و پول به‌دست بیار» یا Tap tp Earn تعلق دارد. در این دسته از بازی‌ها، کاربران با ضربه‌زدن یا لمس پیوسته نماد بازی، توکن به‌دست می‌آورند. سپس، می‌توانند این توکن‌ها را بفروشند یا از آن‌ها برای کسب امتیازهای بیشتر بهره ببرند.

آن دسته از کاربرانی که با ارتقای پیوسته امتیازهای خود موفق می‌شوند عنوان «مدیر همستر» را کسب کنند، مجوز لازم را برای دریافت ایردراپ‌های آتی این بازی به‌دست می‌آورند.

گفتنی است که چندی پیش، نات کوین که پیشتاز بازی‌های مبتنی‌بر تلگرام است، ده‌هامیلیون نفر کاربر را با خود همراه و پس از عرضه‌ی توکن خود، بخشی از آن را در قالب پاداش به کاربرانش اهدا کرد.

درحال‌حاضر، ارزش بازار نات کوین فراتر از ۲ میلیارد دلار است و قیمت آن در روز گذشته با رشدی دست‌کم ۱۱ درصدی همراه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram