نسخه ریمیک بازی Resident Evil Zero ساخته می‌شود

نسخه ریمیک بازی Resident Evil Zero ساخته می‌شود

استودیو کپکام (Capcom)، توسعه‌دهنده‌ی سری بازی‌های Resident Evil، به‌دنبال توسعه نسخه‌ی ریمیک بازی Resident Evil Zero است.

به‌گزارش تک‌ناک، استودیو بازی‌سازی کپکام در سال‌های اخیر نسخه‌ی ریمیک چند عنوان Resident Evil را توسعه داده و منتشر کرده است که موفقیت‌های زیادی برایش به‌دنبال داشته است. به‌تازگی رسانه‌ی Gamingbolt خبر داده است که این استودیو بازی‌سازی مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی ریمیک چند عنوان دیگر از سری بازی‌های Resident Evil است.

به‌گفته‌ی منابع داخلی، کپکام توسعه‌ی نسخه‌ی ریمیک Resident Evil Zero را شروع کرده است. نسخه‌ی اولیه‌ی این عنوان سال 2002 برای دستگاه GameCube منتشر شد. عنوان یادشده پیش‌درآمدی برای بازی Resident Evil 1 بود و در‌واقع Resident Evil: Code Veronica ادامه‌ی آن محسوب می‌شود.

تقاضا برای توسعه‌ی نسخه‌ی ریمیک عناوین مختلف Resident Evil بسیار زیاد است و کپکام سعی می‌کند تا پاسخ‌گو‌ی تقاضا طرفداران و علاقه‌مندان این عناوین باشد.

چندی قبل، افشاگری به نام Dusk Golem فاش کرد که بازی Resident Evil 9 در سال 2025 معرفی و در همان سال یا اوایل سال 2026 منتشر خواهد شد. این در حالی است که انتظار می‌رفت تابستان امسال شاهد معرفی Resident Evil 9 باشیم.

پیش‌تر نیز ادعا شده بود که Resident Evil 9 طولانی‌ترین چرخه‌ی ساخت را بین سایر نسخه‌های این فرنچایز دارد. روند ساخت این عنوان از سال 2018 شروع شده است. همچنین، بیشترین بودجه‌ی ساخت در سری بازی‌های رزیدنت اویل به Resident Evil 9 اختصاص داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram