احتمال عرضه شیائومی میکس فولد 4 در بازارهای بین‌المللی

براساس تازه‌ترین خبرها، شیائومی میکس فولد ۴ به‌احتمال فراوان در سال ۲۰۲۴ علاوه‌بر در بازار چین، در بازارهای بین‌المللی عرضه خواهد شد.

به‌گزارش تک‌ناک، انتظار می‌رود شیائومی در سال 2024 نسل چهارم گوشی تاشوِ خود را با نام احتمالی شیائومی میکس فولد ۴ رونمایی کند.

مدل‌های کنونی MIX Fold فقط روانه‌ی بازار چین ‌شده‌اند. با‌این‌حال، گزارشی جدید نشان می‌دهد که Mix Fold 4 در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

بر‌اساس اطلاعات گزارشی از GSMChina، دستگاه آینده‌ Xiaomi (Chinese electronics company)‌ با شماره‌مدل 2405CPX3DC در پایگاه‌داده IMEI GSMA ظاهر شده است. اضافه‌شدن حرف «C» در شماره‌مدل نشان می‌دهد که این نسخه برای بازار چین طراحی شده است.

علاوه‌بر‌این، یک نسخه‌ی جهانی از این دستگاه وجود دارد که با شماره‌مدل 2405CPX3DG مشخص شده است که با حرف «G» در انتها تعیین می‌شود. ورودی‌های پایگاه داده IMEI برای این مدل‌ها برچسب بازاریابی نهایی آن‌ها را مشخص نمی‌کند. با‌این‌حال، طبق گزارش‌ها، این مدل‌ها احتمالاً با نسخه‌های چینی و جهانی Xiaomi Mix Fold 4 مطابقت دارند. باید منتظر گزارش‌های جدیدتر باشیم تا نام واقعی آن را تأیید کنند.

اگر شایعات صحت داشته باشند، Mix Fold 4 اولین گوشی تاشوِ شیائومی خواهد بود که در بازار جهانی عرضه می‌شود. اعداد «2405» در شماره‌مدل نشانه‌ی خوبی است؛ چراکه نشان می‌دهد این دستگاه ممکن است تا می 2024 عرضه شود. فراموش نکنید که Mix Fold 3 نیز در ماه آگوست امسال معرفی شد.

Mix Fold 4، تنها گوشی تاشویی نیست که قرار است شیائومی در سال 2024 عرضه کند. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که غول فناوری چینی مشغول کار روی گوشی تاشویی از نوع فلیپ به نام Xiaomi Mix Flip است.

در گزارش اخیر، شماره‌مدل این دستگاه به‌عنوان 2311BPN23C اعلام شده است. ماه ژوئن نیز یکی از افشاگران گفته بود که قلب تپنده‌ی این گوشی پردازنده‌ی Snapdragon سری 8 خواهد بود؛ البته مشخص نیست که چیپست یادشده Snapdragon 8 Gen 3 خواهد بود یا Snapdragon 8 Gen ۲ و Snapdragon 8 Gen 1 پلاس.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار جدید تک‌ناک را از دست ندهید.