اشتراک‌گذاری مستقیم استوری‌های اینستاگرام در واتساپ

اشتراک‌گذاری مستقیم استوری‌های اینستاگرام در واتساپ

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای به‌اشتراک‌گذاری مستقیم استوری‌ها در واتساپ است. این قابلیت می‌تواند به کسب‌وکارها برای افزایش مخاطبان شان کمک کند.

به‌گزارش تک‌ناک، اینستاگرام به‌تازگی تبلیغات اجباری به نام Ad Break را آزمایش کرده است که در آن تبلیغات اجباری با شمارش معکوس 3 تا 5 ثانیه نمایش داده می‎‌شود. حالا متا در حال آزمایش ویژگی جدید دیگری برای اینستاگرام است که به شما امکان می‌دهد تا استوری‌های اینستاگرام را در واتساپ به‌اشتراک بگذارید.

درحال‌حاضر، شما می‌توانید استوری‌های اینستاگرام را در فیسبوک به‌اشتراک بگذارید؛ با‌این‌حال، این ویژگی به‌زودی برای واتساپ نیز در‌دسترس قرار خواهد گرفت. واتساپ با بیش از 450 میلیون نفر کاربر فعال روزانه‌، می‌تواند دلیل آزمایش ویژگی به‌اشتراک‌گذاری مستقیم استوری‌ها از اینستاگرام باشد.

به‌نقل از نئووین، الساندرو پالوزی گفته است که این ویژگی احتمال دارد به‌زودی در اینستاگرام دردسترس قرار بگیرد و کاربران گزینه‌ی به‌اشتراک‌گذاری استوری‌های اینستاگرام در واتساپ را در‌کنار دکمه‌ی فیسبوک در نوار منو داخل برنامه پیدا کنند. متا به شما امکان می‌دهد تا تصاویر اینستاگرام خود را در تردز نیز به‌اشتراک بگذارید.

با افزوده‌شدن امکان اشتراک‌گذاری به واتساپ، کاربران اینستاگرام می‌توانند دامنه‌ی دسترسی بالقوه‌ی مخاطبان خود را گسترش دهند. دراین‌میان، ممکن است برخی مشکلات مربوط به قالب‌بندی وجود داشته باشد و عناصر مختلف به‌طور مستقیم بین دو برنامه ترجمه نشوند.

به‌عنوان مثال، استیکرهای تعاملی ممکن است در واتساپ مانند اینستاگرام کار نکنند. بااین‌حال، امکان دسترسی به مخاطبان گسترده‌تر با استقبال کاربران اینستاگرام، به‌ویژه کسانی مواجه می‌شود که از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده می‌کنند.

پیش‌از‌این، مارک زاکربرگ اعلام کرده بود که بیش از 500 میلیون نفر کاربر فعال ماهانه از کانال‌های واتساپ استفاده می‌کنند. این موضوع نشان می‌دهد که ویژگی یادشده برای کاربرانی که می‌خواهند کسب‌و‌کار خود را تبلیغ کنند، چقدر مهم خواهد بود.

قابلیت به‌اشتراک‌گذاری استوری‌های اینستاگرام در واتساپ قابلیتی در حال توسعه و هنوز عرضه نشده است. متا زمان دقیقی را به‌منظور ارائه‌ی این ویژگی برای کاربران عادی اینستاگرام اعلام نکرده؛ اما ممکن است این اتفاق در سال جاری رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

technoc-instagram